ŘÁSNÁ 2018

Uživatelský avatar
Kyz kala
Příspěvky: 4
Registrován: ned 19. lis 2017 11:08:54

Re: ŘÁSNÁ 2018

Příspěvek od Kyz kala » stř 30. kvě 2018 21:15:14

Děkujeme všem pořadatelům. Byla to super akce, jako vždy a zapisuji do kalendáře příští ročník.

Uživatelský avatar
SAO
Vlastník fóra
Příspěvky: 401
Registrován: stř 15. lis 2017 20:27:25
Kontaktovat uživatele:

Re: ŘÁSNÁ 2018 Vzkaz Faridy

Příspěvek od SAO » pát 01. čer 2018 18:02:46

https://youtu.be/nkZGl2OHDnY
Drazí přátelé, zítra ráno odjíždím do mého rodného Turkmenistánu. Dnes se mi chce Vám říci mnoho příjemných slov. Čas, který jsem strávila s Vámi byl velmi příjemný, pozoruhodný – velmi pěkný. My jsme pracovali, odpočívali, dokonce oslavovali moje narozeniny. Organizátoři výstavy se velmi dobře o všechno postarali. Bylo hodně psů / 90 /, proběhla konference, na níž lidé se zájmem sledovali, poslouchali, prezentovali své zkušenosti a ptali se na mé poznatky. Kvalita psů se zvýšila ve srovnání s minulými lety. Bylo tu mnoho krásných psů – zejména krásných fen v plemenném typu. Lidé se zájmem a potěšením vystavovali, se zájmem poslouchali, hodně odpočívali a hodně pracovali.
Chci říct, že výstava a celé akce jsou závislé právě od organizátorů a z toho důvodu se všechno tak jak zorganizovalo, i odehrávalo.
Potkala jsem zde mnoho starých přátel, prožili jsme hezké chvíle, mnoho jsme pracovali, udělali jsme Best in show, určili nejkrásnějšího psa výstavy.
Lidé byli spokojeni a já byla s Vámi také spokojená a těším se, že jsem mohla celou dobu s Vámi strávit. Přeji vše dobré, možná, že do příštího srazu. Buďte pilní, mějte rádi plemeno!

Uživatelský avatar
SAO
Vlastník fóra
Příspěvky: 401
Registrován: stř 15. lis 2017 20:27:25
Kontaktovat uživatele:

Re: ŘÁSNÁ 2018 komplet

Příspěvek od SAO » sob 02. čer 2018 0:34:38


Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host